Kredyt gotówkowy 15 000 złotych na 36 miesięcy.

0
136

Znalezienie kredytu gotówkowego, jaki sprosta naszym wszystkim wymaganiom jest możliwe. Trzeba przede wszystkim być w stu procentach pewnym, że kwota jaką chcemy pożyczyć jest kwotą jaka jesteśmy w stanie realnie spłacić na czas. Jeżeli na to pytanie odpowiedź jest twierdząca, powinniśmy sprawdzić co najmniej kilka ofert kredytów gotówkowych, porównać je ze sobą i wybrać taki, który będzie kosztował najmniej i będzie dla nas na najlepszych warunkach. Doskonałym sposobem jest sprawdzenie rankingów internetowych lub porównanie kredytów gotówkowych za pomocą dostępnych za darmo w internecie kalkulatorów internetowych. Można wpisać kwotę jaka nas interesuje i sprawdzić ile będzie nas kosztowało zobowiązanie w poszczególnych bankach. Jest to bardzo przydatne. Sprawdzimy ile nas będzie kosztował kredyt gotówkowy na kwotę 15 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 36 miesięcy w kilku bankach.

Alior Bank i jego pożyczka zimowa 0% będą nas kosztować 1 649 złotych. każda z rat miesięcznych będzie po 462 złote. Kredyt oprocentowany jest nominalnie na 6,90% w skali roku, zaś wysokość RRSO jest rzędu 7,12% w skali roku. Ten bank zrezygnował z naliczenia prowizji za udzielenie zobowiązania co w znaczący sposób obniża koszta związane z kredytowaniem. Kredyt gotówkowy z niską prowizją oferowany przez Bank Santander będzie nas kosztował łącznie 1 945 złotych. miesięczne raty jakie przyjdzie nam wpłacać będą po 462 złote każda. RRSO ma tutaj wartość 8,56%, a oprocentowanie nominalne wynosi 6,89%. Obydwa oprocentowania podawane są w skali roku. Za udzielenie kredytu gotówkowego bank obiera prowizję, jednak nie jest ona bardzo wysoka. Wynosi 1,99% kwoty pożyczki.

Kredyty gotówkowe dla każdego kredytobiorcy.

Citi Bank Handlowy i jego pożyczka gotówkowa będą nas kosztować łącznie 2 406 złotych. Każda z miesięcznych rat jakie przyjdzie nam wpłacać do banku będzie po 483 złote. RRSO jeżeli zdecydujemy się na zaciągnięcie kredytu w tym banku będzie w wysokości 10,39%, a oprocentowanie nominalne będzie równe w skali roku 5,97%. Tytułem prowizji przyjdzie nam zapłacić 6% kwoty pożyczki. Mini ratka na dowolny cel również jest bardzo ciekawą propozycją zobowiązania kredytowego. Decydując się na nie bank oferuje nam oprocentowanie nominalne w wysokości 8,99% w skali roku. RRSO ma tutaj wartość 13,23% w skali roku. Co do prowizji za udzielenie kredytu poniesiemy koszt rzędu 4,99% pożyczonej kwoty. Każda z miesięcznych rat będzie po 477 złotych. Kredyt będzie nas kosztował łącznie 2 918 złotych.

Zobacz także:  Wybór kredytu gotówkowego