Kredyt na 15 tysięcy złotych na 15 miesięcy

0
178

Nie jest łatwo znaleźć dla siebie idealnego zobowiązania gotówkowego, dlatego też przed dokonaniem jakiegokolwiek wyboru powinniśmy sprawdzić kilka ofert, porównać je ze sobą i dopiero wybrać tą, która będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Sprawdzimy teraz trzy oferty zobowiązań. Będzie to pożyczka gotówkowa oferowana przez Bank Millennium, pożyczka gotówkowa oferowana prze T-Mobile Usługi Bankowe oraz prostoliczony kredyt gotówkowy w Credit Agricole. Sprawdzimy każdą z tych trzech ofert dla konkretnego kredytu na kwotę 15 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 15 miesięcy.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium to zobowiązania z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 7,99% w skali roku i prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 9,99% kwoty kredytu. W ramach tej oferty możemy pożyczyć od 1.000,00 złotych do 150.000,00 złotych. Zobowiązanie możemy rozłożyć maksymalnie na okres 84 miesięcy. Wymagane jest od kredytobiorcy oświadczenie o zarobkach. Zobowiązanie możemy spłacić przed czasem. Dla naszego kredytu na kwotę 15 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 15 miesięcy RRSO będzie miało wartość 25,46% w skali roku. Każda z rat miesięcznych będzie po 1159 złotych. To zobowiązanie będzie nas kosztowało 2390 złotych.

Pożyczka gotówkowa w T-Mobile Usługi Bankowe.

Pożyczka gotówkowa jaką oferuje T-Mobile Usługi Bankowe jest zobowiązaniem z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 8% w skali roku. Za udzielenie kredytu bank pobiera prowizję w wysokości 10% kwoty jaka została przyznana. Bank pożyczy nam od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Kredyt można podzielić na maksymalnie 120 równych rat. Nie ma możliwości spłacenia zobowiązania przed czasem, ale można za to negocjować oprocentowanie kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla naszej kwoty kredytu wynosi 25,49%. Nie jest bardzo mała, ale strasznie wygórowana też nie jest. Co miesiąc będziemy spłacać raty po 1160 złotych. Kredyt wygeneruje nam koszta całkowite w wysokości 2394 złotych.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy 10 tysięcy złotych na 4 lata

Prostoliczony kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole.

Prostoliczony kredyt gotówkowy jest ofertą przygotowaną przez Bank Credit Agricole. W ramach oferty możemy liczyć na oprocentowanie nominalne w wysokości 6,5% w skali roku i prowizję w wysokości 12,5% za udzielenie nam kredytu jaka jest wyliczana na podstawie kwoty kredytu jaka została przyznana. Dostępna kwota kredytu to przedział od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj do 72 miesięcy. Kredytobiorca musi przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Zobowiązanie możemy spłacić przed upływem okresu kredytowania i można także negocjować z bankiem oprocentowanie naszego zobowiązania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla tego zobowiązania wynosi 28,02%. Raty kredytu jakie będziemy spłacać co miesiąc będą po 1175 złotych. Zobowiązanie będzie nas kosztowało łącznie 2616 złotych.