Kredyty w gotówce czy przelewie?

  0
  118

  Jak wolimy otrzymywać pieniądze od banku.

  Dzisiaj bezpieczne kredyty gotówkowe mammy na każdym kroku. Nie musimy szukać banku który nas nie oszuka – w dwudziestym pierwszym wieku mamy prawo bankowe, które dokładnie określa co bank może zrobić, a co jest niedopuszczalne. Klient jest zatem chroniony i bezpieczny. Możemy zatem śmiało korzystać z wszelkich propozycji banki – pytanie tylko czy weźmiemy produkt na jaki nas stać. Zastanówmy się jednak co wolimy – gotówkę do ręki którą otrzymamy w placówce banku czy przelew na nasze konto? Wszystko ma swoje plusy i minusy. Omówimy zatem tematykę wypłaty pożyczonych pieniędzy. Na początek musimy obalić mit – za kredyt nie musimy ponosić dodatkowych kosztów w formie opodatkowania. Nie musimy się z tego w żaden sposób rozliczać. Jeśli ktoś nam coś takiego zaproponuje (rozliczanie kredytowe), warto zgłosić tą usługę do urzędu skarbowego. Mnóstwo oszustów próbuje zrobić na fikcyjnych usługach bankowych, niezależnie od tego jaką kwotę od banku pożyczamy.

  Pieniądze w ręku dają nam możliwości korzystania z nic od razu. Jeśli musimy wykonać jakikolwiek przelew lepsze będzie konto bankowe. Wszystko więc zależy od tego na co potrzebujemy pieniędzy. Weźmy również pod uwagę bezpieczeństwo – paradowanie po ulicy z kilkoma tysiącami jest dość ryzykowne. Dlatego zdecydowanie bezpieczniej jest trzymać większe pieniądze na swoim koncie bankowym. Zawsze w potrzebie możemy skorzystać z bankomatu – w dzisiejszych czasach urządzenia te mamy na każdym rogu. Musimy wiedzieć czym są kredyty gotówkowe bezpieczeństwo i jak bezpiecznie wybierać kredyty. Czy zawsze przez internet jest bezpiecznie? Tutaj musimy dokładnie sprawdzać adres strony banku – w ostatnich latach bardzo często dochodzi do wszelkiego rodzaju wyłudzeń danych. Oszuści podszywają się pod strony banków, a następnie dowolnie korzystają z naszych kont bankowych oraz danych osobowych. Koniecznie patrzmy na jakich stronach się logujemy.

  W dzisiejszych czasach nie jest trudnością podrobić kredyty gotówkowe oferowane przez bank. Wystarczy taka sama strona i nieco inny adres – z przestawioną literą czy cyfrą. Klienci bardzo szybko nabierają się na takie oszustwa. Nie sprawdzamy za każdym razem adresu, wpisujemy go automatycznie i błędu nie zauważamy. Banki nie wysyłają nam stron do logowania – jeśli dostaniemy taką wiadomość na swoją skrzynkę, szybko zgłaszajmy taką stronę do swojego banku. Zastanówmy się kilka razy zanim cokolwiek klikniemy, a swoje dane wprowadzajmy bardzo uważnie. Jeśli udostępnimy je na nieodpowiedniej stronie internetowej, możemy się spotkać bardzo przykrymi konsekwencjami.